אופלי » Blog Archive » סאנדיסק משיקה שני כונני SSD חדשים לשיפור ביצועי מחשבים שולחניים, ניידים וטאבלטים


סאנדיסק משיקה שני כונני SSD חדשים לשיפור ביצועי מחשבים שולחניים, ניידים וטאבלטים

SanDisk SSD Plus וSanDisk Ultra II mSATA SSD, תוכננו להעיר לחיים את המחשבים האישיים והטאבלטים

חברת סאנדיסק, המובילה העולמית בפתרונות אחסון, ממשיכה את מומנטום ההצלחה בשוק ה-SSD למשתמשי הקצה ומשיקה שני מוצרים חדשים: SanDisk SSD Plus, כונן "2.5 המיועד לבעלי מחשבים אישיים נייחים וניידים המעוניינים בשיפור ביצועי המערכת, ואת SanDisk Ultra II mSATA SSD, המיועד למשתמשי נייידים וטאבלטים, הרוצים להגדיל את נפח הזיכרון ולשפר את ביצועי מערכות ה-mSATA שברשותם. שני המוצרים ייחשפו לראשונה במסגרת תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES האמריקנית.

 

SanDisk SSD PLUS

SanDisk SSD PLUS

הכוננים מביאים לצרכן את כל היתרונות של טכנולוגית זיכרון הפלאש: מהירות גבוהה יותר, חיי סוללה ארוכים יותר ומחירים סבירים. עם מהירויות של עד פי 23 לעומת דיסק קשיח, כונני SanDisk SSD Plus מציעים הפעלה מהירה של המחשב וביצועי מערכת טובים יותר, כשהם אינם מחייבים את החלפת כל המחשב, אלא רק את הכונן שלו. SanDisk Ultra II mSATA SSD מציע ביצועים מרשימים, עם מהירות קריאה של עד 550MB/s2 בקיבולת של 512GB, כך שהמשתמשים יכולים להפיק יותר מהמחשבים הניידים והטאבלטים שברשותם.

 

ביחס לכוננים הקשיחים המסורתיים, כונני ה-SSD של סאנדיסק הינם בעלי צריכת מתח נמוכה, שקטים יותר, ומאפשרים הפעלה וכיבוי מהירים כמו גם העלאת יישומים והעברת נתונים במהירות גבוהה משמעותית. התוספת החדשה הזו לקו ה-SSD של החברה הינה בעלת עמידות יוצאת דופן – הכוננים עמידים בזעזועים וחבטות ובטמפרטורות קיצוניות, כשהם מעניקים למשתמשים שקט נפשי ובטחון שהמידע יקר הערך שלהם מוגן גם כשהכונן נופל או ניזוק.

 

ניתן להוריד לכוננים את אפליקציית SanDisk SSD Dashboard, המספקת למשתמשים כלי ניהול כדוגמת מדידת ביצועי הכונן, פעולותTRIM ידניות או מתוכננות, הודעה על עדכוני תוכנה, טיפים לגבי תחזוקת הכונן ועוד.

 

mSATA SSD

mSATA SSD

המחיר הצפוי בארה"ב: בין 69.99$ לנפח של 120GB עבור ה- SSD Plus ועד 109.99$ לנפח של 240GB ו-$73.99 לנפח של 128GB לכונן ה- Ultra II mSATA SSD ועד $220.99 לכונן בנפח 512GB. שני קוי המוצרים מגיעים עם 3 שנות אחריות ויחלו להמכר ברבעון הראשון של 2015.Deprecated: תבנית ללא comments.php לא קיים מאז גרסה 3.0.0 ואין תחליף חלופי. יש להוסיף את הקובץ comments.php לתבנית. in C:\HostingSpaces\oplinet\opli.co.il\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 4917

סגור לתגובות.