אופלי » Blog Archive » אפליקציית Polaris תאפשר ליצור ולערוך מסמכי Office ממכשירים ניידים בצורה מאובטחת


אפליקציית Polaris תאפשר ליצור ולערוך מסמכי Office ממכשירים ניידים בצורה מאובטחת

אפליקציית Polaris

אפליקציית Polaris

Good Technology, מובילה עולמית בתחום אבטחת המובייל המיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, תספק בחנות האפליקציות הארגוניות שלה את Polaris office, אפליקציה ליצירת ועריכת מסמכי Office ישירות מהמכשיר הנייד – ובצורה מאובטחת. האפליקציה פותחה על ידי Infraware, שיצרה גרסה מאובטחת באופן ייחודי עבור קטלוג האפליקציות של Good

Office Pro for Good היא אפליקציה המותאמת לכלל התוכנות המשרדיות של Office מבית Microsoft. האפליקציה מאפשרת לצפות, לערוך וליצור מסמכי Office, בהם מסמכי Word, PowerPoint ו-Excel ולצפות בקובצי PDF.האפליקציה מותאמת לסמארפונים וטאבלטים מכל הסוגים, הן בעלי מערכות הפעלה מסוג IOS והן מסוג אנדרואיד. כמו כן, האפליקציה מאובטחת באופן מלא על ידי כלי ההגנה של Good, על מנת למנוע דליפה של מידע ארגוני.

"הסמארטפונים והטאבלטים הם כלי עבודה המאפשרים לבצע את העבודה המשרדית מכל מקום", אומר ציון עזרא, סמנכ"ל המכירות באינוקום, המייצגת את Good Technology בישראל,"עד היום, עריכת מסמכים היא אחת הפונקציות האחרונות שנותרה ללא תמיכה ראויה במכשירים החכמים. כעת, בעזרת Polaris עריכת מסמכים מתאפשרת – ולראשונה בצורה מאובטחת, שתמנע דליפת מידע ארגוני החוצה. שילוב Good עם פולריס מאפשר לארגונים לשקול עבודה עם טבלטים במקום מחשבים ניידים. ל-Good פתרון כולל ומאובטח לגישה למסמכים בארגון, SharePoint or File Server  עריכת מסמכים, שמירה חזרה ושליחה במייל. הכל תחת מעטפת האבטחה של Good".

אפליקציית Polaris

אפליקציית Polaris

אודות  Good Technology

המוצר של Good משלב אבטחת מידע ושליטה לניידים חכמים ברמה ארגונית על מנת לאפשר לאותם ארגונים ולמשתמשי קצה להתחבר למערכות ארגוניות ולעשות שימוש בכל נייד חכם בו הם בוחרים להשתמש. הטכנולוגיה החדשנית של Good מעניקה אפשרויות חדשות לארגונים עסקיים, משרדי ממשלה , ארגונים ביטחוניים ולמשתמשים למיקסום היכולות האישיות והעסקיות שלהם על ידי מתן גישה מאובטחת וקלה ליישומים ושירותים ארגוניים, כמו גם חיבור מאובטח לשרת הדואר הארגוני. מכשירים בעלי מערכות הפעלה אנדרואיד ואפל כבר מהווים 43 אחוזים מכלל ההטמעות של Good. כחמישית מהלקוחות הארגוניים מעניקים תמיכה לשלוש או יותר פלטפורמות ניידות.

אודות InnoCom

חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.

אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.ilDeprecated: הקובץ תבנית ללא comments.php הוצאה משימוש בגרסה 3.0.0 ואין לו תחליף חלופי. יש להוסיף את הקובץ comments.php לתבנית. in C:\HostingSpaces\oplinet\opli.co.il\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 5583

סגור לתגובות.