אופלי » Blog Archive » ניופאן תשווק את סדרת מסכי ה- ULTRA HD – 4K החדשים של טושיבה


ניופאן תשווק את סדרת מסכי ה- ULTRA HD – 4K החדשים של טושיבה

84L9363_front_screen_norefl S

סדרת מסכי ה- ULTRA HD – 4K החדשים של טושיבה

ניופאן, משווקת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה המובילה בישראל תתחיל לשווק סדרה של מסכי טושיבה חדשים בטכנולוגיית 4K (פי 4 מרזולוציית Full HD) בגדלים  "58 , "65 ו- "84

מסך הדגל מסדרת L9 אשר שיווקו יתחיל בקרוב הנו בגודל "65 ברזולוציית 2,160X3,840, עם קצב רענון תמונה של 800Hz ובעל מעבד CEVO 4K המאפשר לשפר את איכות התמונה (upscaling) לאיכות הקרובה ל 4K גם בשידורים רגילים.

 המסך הנו Smart TV עם דפדפן פתוח, Wi-Fi מובנה, תלת מימד ב- Full HD כולל המרה מדו מימד,  ממיר לקליטת שידורי עידן+, יכולת הצגת תכנים מהסמארטפון והלפ-טופ על גבי מסך הטלוויזיה באמצעות Wi-Fi, ועוד.

המסך יימכר במחיר של 34,900 ₪ אשר נחשב למחיר המשתלם ביותר בקטגוריית ה- 4K בגודל זה, כולל 5 שנות אחריות מלאה מבית ניופאן.

בעתיד הקרוב צפויים להגיע מסכים נוספים מסדרה זו בטכנולוגיית 4K בגדלים " 84 (79,900 ₪)  "58 (טרם נמסר מחיר).

בנוסף להשקת מסכי ה 4K ניופאן השיקה לאחרונה דגם חדש של Smart TV מסדרת L7 בגודל של "58, עם דפדפן פתוח, Wi-Fi מובנה, 200 Hz , תלת מימד, ממיר לקליטת שידורי עידן+ ועוד. מחיר המסך 11,990 ₪ כולל 5 שנות אחריות מלאה מבית ניופאן.

ירון צפדיה סמנכ"ל השיווק של ניופאן מציין כי נתח השוק של המסכים הגדולים "50 ומעלה הכפיל את עצמו בשנה האחרונה, וטושיבה, שתתמקד בשנה הקרובה במסכי הענק כפי שעשתה בעבר, שמה לה ליעד להוביל את השוק הזה. עוד הוסיף כי השקת הסדרות החדשות של טושיבה מוכיחה כי החברה ממשיכה להיות מובילת שוק מבחינת חדשנות טכנולוגית ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מאיכות הצפייה הטובה ביותר בעולם כיום במחירים אטרקטיביים.Deprecated: תבנית ללא comments.php לא קיים מאז גרסה 3.0.0 ואין תחליף חלופי. יש להוסיף את הקובץ comments.php לתבנית. in C:\HostingSpaces\oplinet\opli.co.il\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 4917

סגור לתגובות.