אופלי » Blog Archive » חולצה ב-27 שניות?


חולצה ב-27 שניות?

אפסון בתערוכת ישפרינט: השיקה מדפסות מקצועיות להדפסת בדים ומדפסת פוטו ידידותית במיוחד

EPSON SureLab D-3000

EPSON SureLab D-3000

ענקית ההדמיה, חברת אפסון, ניצלה את "ישפרינט 2013", תערוכת הדפוס הישראלית, להצגת קו המדפסות בפורמט רחב של החברה ולהשקה ראשונה בישראל של 3 מדפסות חדשות: Surecolor F-6000, Surecolor F-2000 ו-SureLab D-3000.

ישפרינט היא התערוכה הגדולה ביותר לענף הדפוס והיא מתקיימת בישראל אחת לשנתיים.

אפסון העמידה בתערוכה את הביתן הגדול ביותר (ולדעת רבים, המרשים ביותר) על שטח של למעלה מ-100 מ"ר.

בתערוכה הוצג כל קו המדפסות הרחבות לתחומי הדפוס והגרפיקה, מדפסות CAD, המיועדות לאדריכלים, פתרונות הגהת צבע ואת Surecolor SC 70610/50610/30610 – קו מדפסות השילוט זוכה הפרסים, ולדברי דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון, הליין המוצג הותיר רושם על מבקרי התערוכה בזכות איכויות ומהירויות ההדפסה יוצאות הדופן בתעשייה.

בנוסף הציגה אפסון לראשונה בישראל 3 מכונות חדשות לחלוטין: את ה-Surecolor F-6000, ה-Surecolor F-2000 וה-SureLab D-3000.

Surecolor F-6000 היא מדפסת סובלימציה דיגיטלית ברוחב 44 אינץ' להדפסת טקסטיל איכותית ואמינה. מדובר במדפסת 4 צבעים (CMYK) עם הזנת גלילים עמידה וחזקה המטפלת בכל סוגי ניירות ההעברה המובילים לסובלימציה (Transfer) עבור טווח רחב של יישומי פוליאסטר, החל בפריטי קידום מכירות מותאמים אישית וגאדג'טים ועד לבדים, דגלים ולכרזות. המדפסת מספקת הדפסה באיכות גבוהה של עדdpi  x 1440720

והדפסה של 16 עד 63 מ"ר/שעה. טכנולוגיית ראש ההדפסה Micro Piezo של Epsonמספקת ביצועים מדויקים בכל פעם יחד עם חיי מוצר ארוכים. טכנולוגיה זו, יחד עם דיו Epson UltraChrome DS, מפיקים תמונות מעולות עם צבעים מלאי חיים, צבעי שחור עמוקים, קווי מתאר חדים והדרגתיות חלקה של מעבר גוונים, עם יציבות מעולה לאור/כביסה ועמידות לשפשוף ולזיעה.

ה- SureColor SC-F2000 היא המדפסת הראשונה של אפסון להדפסה ישירות על בד. (Direct-To-Garment – DTG), המציעה חבילה מלאה של עיצוב והדפסת טקסטיל. משטח ההדפסה היחיד מקל על ההדפסה על בד והגובה ניתן להתאמה כדי לקבל תוצאות מדויקות על בד בעובי של עד 25 מ"מ. המדפסת כוללת את ראש ההדפסה MicroPiezo TFP של אפסון, והיא מדפיסה ברזולוציה של dpi  x 14401440 לקבלת צורת ומיקום נקודה מדויקים, ומגוון צבעים רחב להפקת צבעים מלאי חיים ומעברי צבעים חלקים. מדפסת ה- DTG יכולה להדפיס חולצה ב- 27 שניות… ה- SC-F2000 מדפיסה על טווח רחב של סוגי מדיה ומגוון סוגי טקסטיל ומגיעה עם תוכנת עיצוב כדי ליצור בקלות חולצות מותאמות אישית.

EPSON SureLab D-3000

EPSON SureLab D-3000

SureLab D-3000 היא מדפסת פוטו מקצועית חדשה המיועדת לחנויות פוטו ומציגה את העתיד של ענף פיתוח התמונות עם מערכת הפקת תמונות ללא כימיקלים רעילים. המדפסת, בשישה צבעים, מאפשרת להדפיס על מגוון חומרים ברוחב של 10-30 ס"מ, ועד לאורכים של 9-121 ס"מ. ניתן להדפיס באמצעות המכונה תמונות, אלבומים, הזמנות, פליירים וחומרים שיווקיים אחרים והיא אינה דורשת כל הכשרה מראש. יתרון נוסף: אין צורך באספקת מים, פילטרים לאוורור או כל כמיקל אחר, כך שמדובר במכונה ידידותית ביותר לסביבה והמפגינה עלות נמוכה ביותר לתחזוקה.

אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

 

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.   http://www.epson-europe.comDeprecated: תבנית ללא comments.php לא קיים מאז גרסה 3.0.0 ואין תחליף חלופי. יש להוסיף את הקובץ comments.php לתבנית. in C:\HostingSpaces\oplinet\opli.co.il\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 4917

סגור לתגובות.