אופלי » Blog Archive » HPמרחיבה את משפחת תחנות העבודה המקצועיות מסדרת Z, לראשונה בעולם, חושפת תחנת עבודה מקצועית ניידת בתצורת אולטרה בוק


HPמרחיבה את משפחת תחנות העבודה המקצועיות מסדרת Z, לראשונה בעולם, חושפת תחנת עבודה מקצועית ניידת בתצורת אולטרה בוק

קו המוצרים החדש כולל תחנות עבודה ניידות HP ZBook, מסכים מקצועיים Z Displays, חידושים בסדרת תחנות עבודה Z וטכנולוגיית Thunderbolt

 

HP ZBook

HP ZBook

חברת HP הכריזה היום על הרחבת משפחת תחנות העבודה המקצועיות – סדרת Workstations Z, הכוללת את 14 HP ZBook, תחנת העבודה הניידת הראשונה בעולם בתצורה של מחשב אולטרה בוק. כמו כן, כוללת הסדרה מסכים חדשים ותחנות עבודה נייחות, ראשונות בתעשייה שמצוידות בטכנולוגיית Thunderbolt של אינטל להאצת קצב תעבורת הנתונים.

פרוטפוליו המוצרים החדש כולל שלושה דגמים של ניידים מקצועיים מסדרת Zbook, מעבדים וכרטיסי מסך חדשים לסדרת תחנות העבודה הנייחות Z Series וכן שני דגמים של מסכים מקצועיים Z Display.

סדרת מוצרי Z של HP תוכננה להתמודד עם הצרכים של הלקוחות התובעניים ביותר, בסביבות עבודה קריטיות שבהן נדרשים ביצועים ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות טכנולוגיית Thunderbolt תאפשר לראשונה האצה של קצב העברת הנתונים בין תחנות העובדה, לבין המסכים והציוד ההיקפי – ותספק את הקצב המהיר והמגוון בתעשייה של קישוריות קלט/פלט.

סדרת Z של HP אידיאלית למגוון סביבות הנדסיות, CAD, ארכיטקטורה, עיצוב, אנימציה, סרטים, חינוך, ממשל, בריאות ועוד. המוצרים תוכננו, נבחנו ואושרו להרצת אפליקציות מקצועיות.

תחנות עבודה ניידות  

משפחת תחנות העבודה הניידות HP ZBook החדשה, מתאפיינת בעיצוב דק וקל יותר. היא כוללת את HP ZBook 14, תחנת העבודה הראשונה בעולם בתצורת אולטרה בוק עם מסך 14”, וכן שני דגמים חדשים נוספים: HP ZBook 15 (15.6”), HP Zbook 17 (17.3”). המוצרים החדשים מצוידים במעבדי אינטל מדור 4 – Haswell (2 או 4 ליבות) וכן דור חדש של כרטיסי מסך מקצועיים מסדרת AMD FirePro ו-Nvidia Quadro, לרבות הטכנולוגיה הגראפית מבוססת Keplar שהוכרזה לאחרונה על ידי NVIDIA.

תחנות עבודה שולחניות

דגמי ה-Z בקטגוריית תחנות העבודה השולחניות HP Z420, HP Z620 ו-HP Z820 עודכנו לכלול את מעבדי אינטל XEON החדשים ביותר מסדרת Xeon E5-1600v2 ו-E5-2600v2 (Ivy Bridge). כן שולבו בתחנות השולחניות זיכרון חדש מהיר ב-16% (1866Mhz) וכניסות Thunderbolt שמציעות קצב העברת נתונים מהיר פי 4 בהשוואה ל-USB 3.0. דגם Z230 אשר הושק לאחרונה על ידי HP, מבוסס על מעבד יחיד של אינטל מדור 4 ומעבדי אינטל Xeon מסדרת E3-1200v3.

מסכים מקצועיים

המסכים החדשים שהוכרזו HP Z27i ו-HP Z30i מציעים רמה יוצאת דופן של דיוק בתצוגת צבעים, אפשרויות התאמה מגוונות ואמינות גבוהה הנדרשים בסביבות עבודה מקצועיות. שני המסכים מציעים כיסוי ברמה של 100% לסקאלת הצבעים sRGB המהווה סטנדרט למרבית האפליקציות בסביבות עבודה הנדסיות ומקצועיות אחרות. דגם HP Z30i מציע בנוסף כיסוי של 100% לסקאלת הצבעים RGB של אדובי שבו נעשה שימוש בתחומי הצילום והקדם דפוס. שני המסכים מציעים חסכון של 37% בצריכת החשמל לעומת הדור הראשון של מוצרי HP שצוידו בטכנולוגיית IPS. המסכים החדשים שהוכרזו, מתווספים לשני דגמים שהושקו לאחרונה על ידי HP, HP Z22i, HP Z24i.   

זמינות ומחירים

משפחת תחנות העבודה הניידות HP ZBook זמינה בימים אלו בישראל במחירים החל מ-$1,499

עידכונים טכנולוגיים למשפחת תחנות העבודה השולחניות מסדרת Z, יוצעו החל מחודש אקטובר ומחיר תחנות העבודה מדגמי Z420, Z620, Z820 הינו החל מ-$1,699

דגם מסך HP Z27i, מסדרת ה-Z Dispaly יהיה זמין החל מחודש נובמבר במחיר החל מ-$949. דגם מסך HP Z30i הינו זמין החל מהיום במחיר החל מ-$1,599Deprecated: תבנית ללא comments.php לא קיים מאז גרסה 3.0.0 ואין תחליף חלופי. יש להוסיף את הקובץ comments.php לתבנית. in C:\HostingSpaces\oplinet\opli.co.il\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 4917

סגור לתגובות.