אופלי » Blog Archive » אקסלנז מרחיבה את מודל המכירה בארה"ב ותתבסס גם על מכירות ישירות:


אקסלנז מרחיבה את מודל המכירה בארה"ב ותתבסס גם על מכירות ישירות:

החלה לשווק את מערכת הדור הבא ה-BreathID® Hp לאבחון וניהול חיידק ה-H. Pylori

המערכת החדשה קיבלה לאחרונה את אישור ה-FDA ומהווה את הדור הבא של טכנולוגיית ה-BreathID

המערכת צפויה להאיץ את ההכנסות

ולשפר משמעותית את הרווחיות הגולמית

 

לארי כהן מנכ"ל אקסלנז:

"הפעולות שאנו מבצעים בשוק האמריקאי ובשווקים נוספים צפויים

לקדם את החברה ואת פעילותה העסקית באופן משמעותי

ואנו מקווים כי יאפשרו הגדלה ניכרת במכירות החברה בעתיד הקרוב"

 

BreathID

BreathID

 

15 ביולי 2013 – חברת אקסלנז ביוסיינס (אקסנ), המפתחת ומשווקת מכשור רפואי ייחודי לאבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד, הודיעה היום על השקתה המסחרית של מערכת ה-BreathID Hp, המהווה את הדור הבא של טכנולוגיית ה-Breath ID של החברה, ונחשבת למנוע הצמיחה המרכזי באסטרטגיה העסקית של החברה לשנים הקרובות. המערכת קיבלה לאחרונה את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקני ה-FDA לשיווקה בארה"ב לתחום אבחון הימצאו של חיידק ה-H pylori. המערכת החדשה מאפשרת אבחון- לא פולשני של חיידק ה-H. pylori בטכנולוגיה המתקדמת, המדויקת, הספציפית והמהירה ביותר הקיימת בתחום, וצפויה להוות פלטפורמה ליישומים נוספים בעתיד.  מנתונים של המרכז לבקרת מחלות ((CDC, כשני שליש מאוכלוסיית העולם נושא בגופו את חיידק ה-       H.pylori  אשר לעיתים לא מאובחן ומטופל, ומהווה את הסיבה העיקרית  לאולקוס וידוע בכך שהוא מעלה את הסיכון לסרטן הקיבה.

במקביל להשקת מערכת ה-BreathID Hp מדווחת החברה  על הרחבת מודל המכירה בארה"ב, כך שתעבור כעת למכירות ישירות ללקוחותיה. להערכת אקסלנז, הערך המוסף הגבוה שמספקת המערכת לרופאים ולמרכזים הרפואיים יסייע בהמשך שיפור יכולות המכירה של החברה, בהאצת המכירות בשוק האמריקאי ובשיפור משמעותי של הרווח הגולמי.

המערכת החדשה הינה מערכת ייחודית לתחום בדיקות ה-H.pylori באופן לא פולשני באמצעות נשיפה והיא תעשה שימוש באותן ערכות בדיקה ל-H.pylori הנמכרות על ידי  החברה כיום.

"אני נרגש מהמוצר החדש שלנו והארגון המחודש של מערך השיווק והמכירות של החברה. הצטרפותו, לפני מספר שבועות, של מר טד פולטין, לשעבר מבכירי חברת  Johnson & Johnson, בתפקיד סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי, לצד הפעולות שאנו מבצעים בשוק האמריקאי ובשווקים נוספים צפויים לקדם את החברה ואת פעילותה העסקית באופן משמעותי ואנו מקווים כי יאפשרו הגדלה במכירות החברה בעתיד הקרוב", אמר לורנס (לארי) כהן, מנכ"ל אקסלנז.

למערכת ה-  BreathID Hpיכולות פונקציונאליות משופרות, היא קטנה יותר ונוחה יותר לשימוש. תהליך האבחון פשוט מאוד ואורך כ-10-15 דקות, דבר המאפשר לרופא להציע טיפול מיידי במידת הצורך. המערכת יכולה גם לשמש לבדיקה לאחר הטיפול על מנת לוודא את מידת הצלחתו. מערכת ה- BreathID Hp מספקת יתרון משמעותי למערכת הבריאות בכך שהיא תורמת לצמצום עלויות וביקורים חוזרים של מטופלים. עלויות הטיפול מכוסות  על-ידי Medicare, Medicaid ורוב המבטחים האחרים.

"האסטרטגיה החדשה שלנו מעניקה לרופאים שילוב  של שירות וטכנולוגיה הטובים ביותר, המאפשרים לסייע באבחון וניהול המחלה באופן הרווחי והיעיל ביותר. צוותי המכירות והתמיכה הרפואית החדשים ערוכים לעבודה ישירה מול הרופאים בהיבטים של חינוך שוק, הכשרה, תפעול והטמעה נכונה", אמר טד פולטין, סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי באקסלנז.

מרבית בדיקות לאבחון הימצאותו של חיידק  ה-H. pylori  בארה"ב נעשות בדרך של בדיקת דם או דגימת צואה. בדיקות אלו אינן מספקות תוצאות מיידיות והן פחות מדויקות בהשוואת לבדיקת הנשימה שהחברה משווקת. מסיבות אלו ואחרות, ארגונים מובילים בתחום ממליצים על ביצוע בדיקות נשימה כבחירה הבלתי פולשנית לאבחון, ניהול ודיכוי של חיידק ה-H. pylori.

BreathID

BreathID

אודות אקסלנז ביוסיינס:

אקסלנז ביוסיינס עוסקת בפיתוח מכשור רפואי לביצוע בדיקות נשימה לצורך אבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד. החברה מוכרת את מכשיר ה- BreathIDיחד עם ערכות חד פעמיות הנדרשות לצורך ביצוע הבדיקה.

מכשיר ה-BreathID שפיתחה החברה הוכיח יעילות קלינית ביישומים לאבחון הימצאו של חיידק ה-H Pylori  ונמצא בניסויים קליניים בתחום תפקודי כבד. לאקסלנז אישורים רגולטוריים באירופה ובארה"ב לחלק מהאפליקציות, והחברה מצויה בהליכי קבלת אישורים לאפליקציות נוספות.

אתר חברת אקסלנז ביוסיינס:

http://www.exalenz.com/סגור לתגובות.