קוואליסיסטמס ו-MRV חתמו על הסכם לשיתוף פעולה

מציעות פתרון משולב לניהול ואוטומציה של מעבדות בדיקה בסביבות תקשורת מורכבות

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

אריה פיינגולדקוואליסיסטמס שנוסדה ע"י אריה פיינגולד ו-MRV Communications משיקות פתרון משולב שיאפשר ליצרני ציוד רשתות, ספקיות שירותי תקשורת, וארגוני אנטרפרייז למקסם את משאבי המעבדה ולשפר ביצועים בזמן קצר

11 ספטמבר, 2011. הסטארט אפ קוואליסיסטמס (QualiSystems) המתמחה בפיתוח פתרונות תוכנה לאוטומציה של בדיקות איכות ולניהול מעבדות בדיקה ו-MRV, ספק מוביל של אינטגרציה לתשתיות רשתות תקשורת אופטית ושרותי תקשורת מנוהלים המייצרת ומשווקת מערכות תקשורת אופטיות, משיקות פתרון משותף לניהול מעבדות בדיקה בסביבות תקשורת. הפתרון המשותף משלב בין תוכנת TestShell של קוואליסיסטמס לניהול מעבדות בדיקה ושליטה מרכזית בציודים לבין המוצר Media Cross Connect - המתג הפיזי של MRV המאפשר חיבור שקוף בין ציודי רשת בנפחי תעבורה ומורכבויות שונים.

הפתרון המשולב מיועד ליצרני ציוד רשתות, ספקיות שירותי תקשורת וארגוני אנטרפרייז הבודקים בסביבות תקשורת מורכבות, וכולל פלטפורמה מקיפה לניהול מעבדה המאפשרת מיקסום משאבים ושיפור ביצועים תוך חסכון בזמן ובעלויות. בין היכולות המרכזיות של הפתרון המשותף: ניהול מרכזי של ציודים מבוזרים למיקסום שימוש, זימון והקצאת ציודים להרצות מתוזמנות לצורך הגברת יכולות שיתוף בין משתמשים, מתג חיבור פיזי בין ציודים מרובים המייעל חיבורים חוזרים ונשנים, יצירת טופולוגיות פשוטה בשיטת drag-and-drop, הפעלת אוטומציה לשליטה בכל הציודים וגם עריכה והרצת בדיקות אוטומטיות.איתן לביא, סמנכ"ל ניהול מוצר ושווק בקוואליסיסטמס: "ניהול מעבדות תקשורת הוא צורך הולך ומתרחב בקרב חברות רבות המתמודדות עם מגוון גדול של תרחישי בדיקה ומספר מוגבל של ציודים יקרים המשרתים מעבדות מבוזרות. אתגרים כמו ניהול טופולוגיות דינמיות, תזמון הרצות ושימוש בציודים, וקבלת דוחות מדויקים על תפקוד המעבדה, מנוהלים ע"י הטכנולוגיה שלנו בפשטות וביעילות. היכולות הייחודיות של TestShell המשולבות בחומרה של ה Media Cross Connect של MRV משדרגות את עולם ניהול ואוטומציית המעבדות לרמה חדשה לחלוטין".זאב דרייר, סמנכ"ל שיווק אסטרטגי ב-MRV: "שיתוף פעולה זה מבטא את המחויבות העמוקה של שתי החברות לתת מענה מלא לצורכי הלקוחות שלנו, לסייע להם למקסם שימושיות בציוד קיים תוך חסכון בזמן, עלויות וכוח אדם. הפתרון המשולב יאפשר ללקוחותינו להגביר את יעילות תפקוד מעבדות הבדיקה, להרחיב את יכולות הבדיקה תוך מסגרת זמן קצובה ותוך שימוש במעט מאד משאבים. כל זאת, לצד הרחבת ביצועיהן של המעבדות למקסום ההשקעה הכספית שלהן".

WeSell רשת שותפים

חזרה למגאזין

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח