אופלי » Blog Archive » חברת טאבולה פותחת מרכז פיתוח בפארק לטכנולוגיות מתקדמות הצמוד לאוניברסיטה


חברת טאבולה פותחת מרכז פיתוח בפארק לטכנולוגיות מתקדמות הצמוד לאוניברסיטה

מדובר בנדבך חשוב בתגבור האקו-סיסטם של חברות ההייטק בפארק, אשר צפוי להעלות את מספר המועסקים מקרב בוגרי האוניברסיטה בתחומים הרלוונטיים

לוגו טאבולה

לוגו טאבולה

חברת האינטרנט הישראלית טאבולה (Taboola) מתרחבת לבאר-שבע והחלה בגיוס נמרץ של עשרות עובדים. החברה שכרה משרדים במתחם WeWork בפארק לטכנולוגיות מתקדמות שנמצא בסמוך לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ולקמפוס התקשוב החדש של צה"ל שיוקם באזור.

בפארק נמצאים מרכזי פיתוח של חברות מובילות כמו לוקהיד מרטין, דויטשה טלקום, אלביט, וויקס, פיפאל, Dell-EMC , Oracle, IBM ובסך הכל למעלה מ-40 חברות, כאשר הצפי מדבר על הכפלת החברות בפארק בתוך כשנתיים. כמו כן, פועלות בפארק חממות טכנולוגיות ומאיצים טכנולוגיים.

לדברי מנכ"ל ומייסד טאבולה, אדם סינגולדה, העובדים במרכז הפיתוח של החברה בדרום יעסקו ב"ליבת הטכנולוגיה של החברה". מדובר בנדבך חשוב נוסף בתגבור מערך חברות ההייטק בפארק, אשר צפוי להעלות את מספר המועסקים מקרב בוגרי אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בתחומים הרלוונטיים.

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב גאה על היותה גורם מוביל בהקמת הפארק לטכנולוגיות מתקדמות בסמוך לאוניברסיטה. הפארק הוא תוצר של שיתוף פעולה בין המגזר הציבורי והמגזר הפרטי – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, עיריית באר-שבע, חברת KUD וחברת גב-ים. ניהול הפארק מבוסס על שיתוף פעולה הדוק בין האקדמיה והתעשייה והוא נבנה באופן שיעודד עבודה משותפת וזרימה חופשית של רעיונות. חוקרי האוניברסיטה, סטודנטים ובוגרים חוברים יחד עם חברות פרטיות ליוזמות מהמעניינות בעולם כדי לפתח וליישם טכנולוגיות מבוססות-ידע בתחומים כמו אחסון נתונים, אבטחת סייבר, טלקומוניקציה ותרופות פורצות דרך.

גב-ים

גב-ים

חברת טאבולה פיתחה מנוע שמנתח את ההעדפות של קוראים שונים ומציע להם כתבות שעשויות לעניין אותם. בצורה זו היא יוצרת תנועת גולשים (טראפיק) ומאריכה את זמן השהייה של הגולשים באתרי התוכן. קטגוריית הפרסום שאליה משתייכת החברה מכונה פרסום נייטיב – כלומר, פרסום שמשולב בתוכן בצורה טבעית מבחינת התחושה של הקורא וצורת ההגשה. צורת פרסום ​זו כוללת גם קידום תוכן ממותג או שיווקי, שמפורסם כחלק מהתוכן המערכתי של האתרים.Deprecated: הקובץ תבנית ללא comments.php הוצאה משימוש בגרסה 3.0.0 ואין לו תחליף חלופי. יש להוסיף את הקובץ comments.php לתבנית. in C:\HostingSpaces\oplinet\opli.co.il\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 5583

סגור לתגובות.