אהבה ממבט ראשון:
לכבוד יום האהבה חברת ASUS מציגה צבעים חדשים בסדרת ™ ASUS ZENBOOK

חג האהבה בפתח ולכבודו מציגה חברת ASUS קונצרן המחשבים העולמי, שני צבעים חדשים ורומנטיים במיוחד בסדרת מחשבי האולטרה של החברה: ורוד לוהט (Hot Pink ) וזהב אדום (Rose Gold).

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

ASUS ZENBOOK Rose Gold
07 בפברואר 2012

חברת ASUS מציגה את הצד העדין של הטכנולוגיה וחושפת לקראת חג האהבה צבעים רומנטיים בסדרת מחשבי ה - ASUS ZENBOOK™: ורוד לוהט (Hot Pink ) וזהב אדום (Rose Gold) בגימור מתכתי מעוגל, אשר ממשיך את קו המראה היוקרתי והדקיק. המחשבים, אשר זכו בפרס העיצוב של מגזין iF לשנת 2012, בעלי עובי אשר אינו עולה על 3 מ"מ ובמשקל 1.1 ק"ג בלבד.כמו כל המחשבים בסדרת מחשבי ה ZENBOOK™ מגיעים גם הדגמים החדשים עם מעבדי Intel® Core™ i3/ i5/ i7, מצוידים בכונן SSD ובמערכת ההפעלה Windows® 7 Home Premium 64bit. מחשבי הסדרה מגיעים בשני דגמים: UX21 ו- UX31. ההבדל בין שני דגמים אלו הינו גודל המסך, דגם UX21 מגיע עם מסך בגודל 11.6" ואילו דגם UX31 מגיע עם מסך בגודל 13.3". כמו כן, לשני הדגמים מצלמת רשת מובנית, יציאות USB ו- HDMI. המחשבים מגיעים במארז אלגנטי ומרהיב ביופיו העשוי כולו מחוטי אלומיניום השזורים זה בזה, מה שמקנה למחשב עמידות גבוהה לצד משקל נוצה. בנוסף הודות לטכנולוגיית Super Hybrid Engine II המחשבים עובר ממצב השהייה למצב פעולה בשתי שניות בלבד.ASUS ZENBOOK Hot Pink

לרגל השקתם העולמית של הצבעים החדשים בסדרה וברוח חג האהבה יצאה החברה בקמפיין בדף הפייסבוק העולמי של ASUS, אשר מטרתו לעודד מציאת אהבה במקומות הנכונים. במסגרת הקמפיין, נושא הפרסים, מעודדת ASUS את המשתמשים לפנות לחברים ולמשתמשים בחיפוש אחר רומנטיקה ואהבת אמת כשהתמריץ הוא המחשב עטור הפרסים ZENBOOK™.

מחיר לצרכן: החל מ- 4,990 ₪.ניתן להשיג בכל רשתות השיווק הנבחרות עם אחריות בינלאומית לשלוש שנים, האחריות כוללת איסוף והחזרה מבית הלקוח ע"י שליח ללא כל תוספת תשלום.

חזרה לגאדג'ט

WeSell רשת שותפים


כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח