אם לא תחייכו היא לא תצלם

Optio E90 PENTAX מצלמת רק אם היא רואה חיוך

מאת הודעות לעיתונות.

PENTAX Optio E90

חברת קרט מקבוצת ניופאן משיקה בארץ את PENTAX Optio E90. מדובר במצלמה דיגיטלית קומפקטית בעלת 10 מגהפיקסלים, המיועדת לצלמים חסרי ניסיון או כאלה שמעדיפים לסמוך על המצלמה שלהם שתעשה את העבודה בעצמה.
במצלמה אפשרות לצילום במצב ירוק הבוחר אוטומטית את השילוב האופטימלי של הגדרות החשיפה, הרגישות לאור וגורמים נוספים עבור נושא או סצנה נתונים (אידיאלי במיוחד כשהצלם מבקש מאדם אחר לצלם במקומו).
בנוסף, מאפשרת המצלמה לבחור מתוך 8 מצבי צילום את המצב המועדף (נוף, פורטרט, סצנה לילית, צילום פורטרט בלילה, טבע, ספורט, רגיל, לאור נרות) למקסום איכויות התמונה.
חידוש בולט אחר בדגם זה – פונקציה משופרת ללכידת חיוך המשחררת את הסגר ברגע הנכון – אוטומטית.דגם Optio E90 לוקח בחשבון את חשיבות האחיזה היציבה במצלמה, גם אצל מי שאינם מורגלים בצילום.
גוף המצלמה מצופה גומי מונע החלקה וצידה הימני של חזית המצלמה בולט מעט משאר חלקי הגוף ליצירת מתפס (גריפ) המאפשר לאחוז במצלמה באופן יציב, נוח ולא מעייף.
צג ה-LCD הגדול 2.7 אינץ' מאפשר אף הוא תפעול ושליטה קלים ונוחים. בנוסף, כשה-Optio E90 מזהה תנאי תאורה מגבילים בצילום סטילס, היא מגבירה אוטומטית את הרגישות לאור עד ISO 1600, ובכך מאפשרת שימוש במהירות סגר גבוהה יותר.
פונקציה זו מצמצמת ביעילות את תופעות הלוואי של רעידת המצלמה ונושא הצילום בתנאי תאורה מגבילים.
בצילום וידיאו אפשרות מניעת הרעד מונעת תמונות מטושטשות תוך שימוש בתוכנה ייחודית לצמצום דיגיטלי של רעידות מצלמה.המצלמה בעלת זום אופטי 3X, מכ-31.5 מ"מ ועד 94.5 מ"מ (במונחי סרט צילום 35 מ"מ) עם אפשרות להגדלת טווח הזום עד 17.1X. מעצם היותה מצלמה פרקטית-ייעודית לצלמים חסרי ניסיון, גם אפשרויות העריכה והתוספים הויזואליים (6, לא כולל שחור לבן/ספיה וצורות זוהרות בחושך להגברת אפקט צילומי לילה או אור הנשקף ממים) זמינים בתפריט באופן ברור וקל ליישום.
צילום פנורמי מתאפשר גם הוא תוך הנחיית מהלך הצילום על גבי צג המצלמה.

2 סוללות AA רגילות, הזמינות בכל מדינה בעולם מהוות את מקור המתח של המצלמה ומספיקות לצילום של 220 תמונות.

תכונות נוספות:
 הקלטת קליפים (640 x 480 פיקסלים) הקרובים באיכותם להקלטה במצלמת וידיאו.
 שעון עולמי – 75 ערים ב-28 אזורי זמן מסביב לעולם.
 פונקצית שחזור תמונות לאחזור תמונות שנמחקו בטעות.
 צילום רצף מהיר עד 16 תמונות בשתי שניות (גודל התמונה קבוע ב-640 x 480 פיקסלים).
 תוכנת צפייה, עריכה וניהול תמונות MediaImpression 2.0 for PENTAX מצורפת (תואמת למערכות ההפעלה העדכניות כגון Windows 7 ו-Mac OS X 10.6).

* לכל מצלמות פנטקס הקומפקטיות מצורפת ערכת "פֶנְטָסְטִיק", הכוללת שרוך ממותג אליו מצורף קורא כרטיסי זיכרון אוניברסאלי המתאים לכרטיסיSD/SDHC/MMC/MICRO SD/MMC MICRO/MS/PRO/DOUO ובתוכו כרטיס זיכרון SD2GB.

מחיר מומלץ לצרכן: 549 ש"ח כולל מע"מ, עם 24 חודשי אחריות של קרט מקבוצת ניופאן.

WeSell רשת שותפים

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח