אלביט מערכות תספק לנמל חיפה מערכת הגנה היקפית

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

Elbit Lorros
21 ספטמבר, 2011
אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ ו-TASE: ESLT) ("אלביט מערכות") הודיעה היום כי החברה הבת שלה, אלביט מערכות אבטחה ("אלסק"), זכתה בחוזה של חברת נמלי ישראל (חנ"י) לאספקה והתקנה של מערכת הגנה היקפית שתגן על נמל חיפה ובכלל זה על מסוף הכימיקלים ונמל הקישון וכן על מעגן הדייג "שביט".
היקפו הכספי של הפרויקט, שיכלול אמצעי התראה שונים, איננו מהותי עבור אלביט מערכות.מערכת ההגנה ההיקפית תכלול מערכת שליטה ובקרה מתקדמת שתשלב בין מערכות התרעה שונות כגון מערכות תצפית, מערכות טלוויזיה במעגל סגור עם יכולת עיבוד תמונה וכן גדרות אלקטרוניות. כל אמצעי ההתרעה והאבטחה הקיימים כעת, יחוברו למערכת החדשה וביחד יחוברו למוקד הביטחון שבנמל חיפה.עדי דר, יו"ר אלסק, אמר: "אנו גאים בכך שחנ"י וחברת נמלי חיפה בחרו באלסק לספק לנמל חיפה את הפיתרון שיענה על צרכי האבטחה שלו. יכולתנו לספק ללקוחות פתרונות אבטחה מוכנים להפעלה Turn-Key)), נגזרים מיכולת מערכתית, מנסיון רב שנים ומהיכרות טובה עם צרכי הלקוחות שלנו.
החוזה החדש להגנת נמל מרכזי וחיוני כמו נמל חיפה מבסס את מעמדה של אלביט מערכות כמובילה במתן פתרונות אבטחה למתקני תחבורה ותשתיות קריטיות ואני צופה כי חוזה זה יביא בעקבותיו חוזים נוספים בארץ ומחוצה לה".

WeSell רשת שותפים

חזרה למגאזין

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח