התעשייה האווירית זכתה בחוזים בהיקף כולל של 33 מיליון דולר לאספקת מכ"מי סיור ימי מוטסים

מכ"מ זה מהווה הסנסור הראשי של מטוסי סיור ימי

מאת הודעות לעיתונות.

WeSell רשת שותפים

EL/M 2022A


נמל תעופה בן גוריון, 7 ביוני, 2010 - אלתא מערכות בע"מ, חטיבה וחברה בת של התעשייה האווירית, זכתה במספר חוזים מלקוחות זרים בהיקף כולל של 33 מיליון דולר לאספקת מכ"מ אווירי מדגם EL/M 2022A. מכ"מ זה מהווה הסנסור הראשי של מטוסי סיור ימי.המערכות שנמכרו יאפשרו ללקוחות לבצע משימות כמו הגנה על טריטוריה ימית, הגנה על איזורי סחר ימיים ופעילות שוטפת של הדיג המקומי, מעקב אחרי הגירה בלתי חוקית והברחת סחורות.
מכ"מ סיור ימי מזהה מטרות בזירה ימית גם בתנאי מזג אויר סוער ונותן תמונת מצב עדכנית בזמן אמת למקבלי החלטות.MPA ELI3360

לאלתא מוניטין רב בתחום מערכות מכ"מ מוטסות למשימות סיור. מערכות כאלה נמכרו ונמצאות עתה בשירות מבצעי בידי לקוחות ברחבי העולם.
מידיעות שפורסמו לאחרונה בתקשורת, עולה כי מטוסי סיור ימי ,המצוידים במערכות מכ"מ מתוצרת אלתא שימשו לניטור התפרצויות הר הגעש באיסלנד ולניטור כתמי הנפט הגדולים במפרץ מכסיקו.

מוצרי אלתא מערכות בע"מ מיועדים לצרכי מודיעין, תצפית, איתור מטרות וביון (ISTAR), התרעה מוקדמת ובקרה, הגנת המולדת (HLS), מיגון והגנה, הגנה עצמית ובקרת אש בתחומי החלל, האוויר, הים והיבשה.

מוצרי החברה כוללים מערכות, תת מערכות ורכיבים טכנולוגיים קריטיים, המתוכננים ומיוצרים על ידה. יכולת זו מאפשרת לחברה להציע פתרונות מקיפים ולמכור מוצרים ומערכות המותאמים לצרכיהם המיוחדים של לקוחות ומשתמשים ומעניקה לה יתרון תחרותי מול חברות ביטחוניות ברחבי העולם.

בתמונה:
1. מכ"מ סיור ימי
2. מטוס סיור ימי


WeSell רשת שותפים

חזרה למגאזין

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח