אלביט תספק מערכות לוחמה אלקטרונית מוטסת לקוריאה

בהיקף של 7 מליון דולר

מאת הודעות לעיתונות.

יצחק גת

יצחק גת, מנכ"ל אלישרא: בחירת המערכת נעשתה לאחר תהליך בחינה ממושך ומחזקת את מעמדה של אלישרא כמובילה טכנולוגית עולמית בתחומה.

אלביט מערכות תספק באמצעות החברה הבת אלישרא, לתעשייה האווירית של קוריאה, KAI ,(Korean Aerospace Industries) מערכות לוחמה אלקטרונית מוטסת עבור מטוס הקרב FA-50 המיוצר על ידה עבור חיל האוויר של קוריאה.החוזה בהיקף של כ- 7 מליון דולר, לפיתוח ולייצור מערכות ל"א לאבי הטיפוס של המטוס מיועד לאספקה במהלך השנתיים הקרובות.
בהמשך בתוכנית היצרן להתקין את מערכות הל"א ב- 60 מטוסים נוספים בשנים הקרובות ובשלב הבא עשרות רבות נוספות כולל פוטנציאל לייצוא מחוץ לקוריאה.

יצחק גת, מנכ"ל אלישרא, מסר כי מדובר בעסקה משמעותית וכי הלקוח בחר במערכת של אלישרא למטוס חדש זה לאחר תהליך בחינה ממושך בין מספר ספקים.
לדבריו, הבחירה במערכת מתוצרת אלישרא מוכיחה פעם נוספת כי הטכנולוגיה של החברה הינה מהמובילות בעולם בתחום וכן העריך כי פוטנציאל ההמשך להזמנות נוספות ממערכת זו, גבוה מאוד.


חברת אלישרא היא מובילה עולמית בתחום הפיתוח והייצור של מערכות לוחמה אלקטרונית ומודיעין. 70% ממניות אלישרא מוחזקות בידי אלביט מערכות ו-30% על ידי אלתא, חברת בת של תע"א.WeSell רשת שותפים

WeSell רשת שותפים

חזרה למגאזין

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח