ראדו משיקה את הדק בעולם

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

RADO True Thinline
08 בנובמבר 2011

לרוב סגנון העיצוב המינימליסטי בא לידי ביטוי בעיצוב נקי מפרטים וממיקס של צבעים, מעצבי מותג שעוני היוקרה RADO מעניקים אינטרפרטציה חדשה לרעיון המינימליזם, מצעידים אותו צעד אחד קדימה ומשיקים את True Thinline, סדרת שעוני הקרמיקה הדקים בעולם..RADO True Thinline

בדומה לעיצוב המוכר של משפחת שעוני True שעוני הסדרה החדשה מאופיינים בבית שעון עגול עשוי קרמיקה בגימור מבריק, אך הפעם הוא דקיק במיוחד בעובי 5 מ"מ בלבד ובתוכו מנגנון קוורץ אולטרא דק בעובי 1 מ"מ, פרי פיתוח מהנדסי החברה. מימד המינימליזם של שעוני הסדרה החדשים המותאמים לגברים ולנשים כאחד, בא לידי ביטוי לא רק בחומר אלא גם בסגנון העיצוב. מוצעים בגווני השחור והלבן הקלאסיים, משולבים הם ברצועת גומי בטקסטורה חלקה לצד חוגה בעיצוב נקי עם מראי שעה זהובים או משובצים ביהלומים שנראות כמקשה אחת.שעוני הסדרה מצוידים בספיר קריסטל ובסוגר קרמיקה עמידים בפני שריטות.

השקת הסדרה החדשה הינה חלק מהאסטרטגיה החדשה שמציגה RADO בשנה האחרונה הכוללת שיתופי פעולה ייחודים עם מעצבים מובילים כדוגמת ג'ספר מוריסון וכחלק מרצונה להדגשת פנייה לקהל רחב יותר בהדגשת קו עיצובי מודרני.

10,368-17,424 שח'

להשיג ברשת פלאנט ובחנויות השעונים המובחרות

חזרה לאופנה וסטייל

WeSell רשת שותפים


כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח