השעון ממונטה קרלו

JACQUES LEMANS F-5016

7 אוגוסט 2012

מותג השעונים השוויצרי JACQUES LEMANS מציג את סדרת שעוני הכרונוגרף החדשה לגברים MONTE CARLO, מתוך קולקציית השעונים שעוצבה בהשראת ערים בולטות בעולם.

סדרת השעונים החדשה עוצבה בהשראת מונטה קרלו, הרובע העשיר ביותר בנסיכות מונקו שבצרפת, אשר בו נערך מדי שנה מרוץ המכוניות פורמולה 1. השעונים עוצבו כמחווה למרוץ המתקיים בעיר, כאשר מה שעמד לנגד עיניהם של מעצבי הסדרה הם אלמנטים שונים מתוך המרוץ, כמו צמיגי מכוניות המרוץ, לוח השעונים במכוניות הספורט, ועוד.

בסדרת שעוני הכרונוגרף החדשה MONTE CARLO דגמים הבולטים בעיצוב ייחודי המשלב בין קווים מעוגלים לישרים, בין חומרים מעודנים ואחרים מחוספסים יותר, אשר מביאים את האנרגיה הספורטיבית של מרוץ הפורמולה 1 אל פרק כף היד. האלמנטים הבולטים בשעוני הסדרה נלקחו למעשה ממרוץ המכוניות, כך למשל, רצועת השעון עשויה גומי המדמה את צמיגי הרכבים המשתתפים במרוץ, בית השעון מדמה את לוח השעונים במכוניות ובעל חוגה בקוטר אובר-סייז של 48 מ"מ העשויה פלדת אל-חלד עם גימור PVC למניעת שריטות.

פונקציות ספורטיביות נוספות שסדרת השעונים מתהדרת בהן, הן: עמידות למים עד 100 מטר, סטופר למדידת זמן והטכומטר (TACHUMETER) הממוקם על היקף השעון, למדידת מהירות ע"פ הגדרת מרחק.

לאלו התרים אחר המראה היוקרתי יותר, בסדרה שעון המשלב את המראה והפונקציות הספורטיבים של הסדרה יחד עם גימור מוזהב.

מחיר: החל מ-1,718 שח'

להשיג ברשת פלאנט ובחנויות השעונים המובילות

עוד בלייף סטייל

עוד חדשות