אלביט תספק מערכת אימון וירטואלי לחיל הים האמריקאי

אלביט מערכות נבחרה על ידי בואינג לספק לחיל הים האמריקאי מערכת אימון וירטואלי למטוס האימון T- 45

מאת הודעות לעיתונות.

elop

אלביט מערכות הודיעה היום כי נבחרה על ידי חברת בואינג לספק לאווירית חיל הים האמריקאי מערכת אימון וירטואלי (VMTS) עבור מטוס האימון המתקדם T-45 .Goshawk

מערכת האימון הווירטואלי מהווה מרכיב מהותי במסגרת תהליך השבחת תכניות האימון של החייל, ותאפשר לנווטים בקורס הטייס של הצי להתאמן בסביבה מדומה של מערכות מכ"ם, חימוש ולוחמה אלקטרונית. מערכות האימון ישולבו בתוך המטוס האמיתי ובכך יתאפשר אימון אפקטיבי יותר בעלויות נמוכות מבעבר.

מערכת האימון הווירטואלי מדמה מכ"מ אווירי, כלי נשק ולוחמה אלקטרונית בדומה לאלו הקיימים במטוסי קרב מבצעיים. המערכת מאפשרת את העברת הנתונים ברשת, בין המטוסים לבין המדריך השולט על משימת האימון מתחנת הקרקע.

אימון טיסה קרבית מסוג זה עשוי לשנות את תחום האימון האווירי המבצעי באמצעות שיפור הביצועים והבטיחות בטיסה. כמו כן, יאפשר אימון בתחומים בהם לא ניתן להתאמן עד היום, ללא המערכת כמו אימון מכ"ם, ל"א וחימוש, כל זאת תוך הפחתת עלויות משמעותית בתהליך ההכשרה.

רן הלרשטיין, מנכ"ל משותף של החטיבה האווירית באלביט, מסר, "אנו גאים מאוד על שנבחרנו לקחת חלק בתכנית יוקרתית זו. הבחירה בנו מעידה על המחויבות שלנו לספק לבואינג את מערכות האימון המתקדמות ביותר, ובכך לתרום להגברת המוכנות הקרבית של הצי האמריקאי".

אלביט מערכות פועלת בשוק המאמנים בכל תחומי הפעילות הצבאית באוויר, ביבשה ובים. החברה נסמכת על יכולותיה הטכנולוגיות המתקדמות, במיוחד בתחום פיתוח תוכנה לפרויקטים מערכתיים מורכבים, ועל מובילותה העולמית בהשבחת פלטפורמות צבאיות. אלביט מערכות מספקת מערכות אימון למספר לקוחות שונים ברחבי העולם.

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח