אלביט מערכות זכתה במיכרז המזל"ט הגדודי של צה"ל "שמים וארץ":

תספק את המזל"ט סקיילארק® 1 LE

מאת הודעות לעיתונות.

סקיילארק® 1 LE

אלביט מערכות מודיעה כי קבלה הודעה ממשרד הבטחון על זכייתה במיכרז המזל"ט הגדודי של צה"ל – "שמיים וארץ". בבסיס המיכרז עומדת הצטיידות רחבה של מיני-מל"טים לכל גדודי זרוע היבשה של צה"ל, וכן אימון ותמיכה לוגיסטית.

פוטנציאל ההצטיידות נאמד בעשרות מליוני דולרים, בהתאם לצורך ולקצב ההצטיידות של צה"ל.הסקיילארק® 1 LE של אלביט מערכות נבחר לאחר תהליך בחינה ארוך אשר כלל מבחן מעשי לעמידה בדרישות מחמירות אותן גיבש צה"ל על בסיס נסיון מבצעי עשיר.

סקיילארק® 1 LE מתבסס על הנסיון המצטבר שנרכש במהלך אלפי שעות טיסה מבצעית של סקיילארק® 1, במגוון זירות לחימה, כולל בישראל, עיראק ואפגניסטן.
מזל"טים ממשפחה זו שימשו את צה"ל בשנים האחרונות במשימות בטחון שוטף ואף נטלו חלק מבצעי במלחמת לבנון השנייה.
למזל"ט המשופר נוספו תכונות ייחודיות המשפרות באופן מהותי את יכולותיו המבצעיות ונותנות בידי צה"ל מזל"ט מתוחכם ומתקדם.חיים קלרמן, מנכ"ל חטיבת כלים בלתי מאויישים באלביט מערכות אמר: "אנו גאים מאד בבחירה של משרד הבטחון לפרוייקט חשוב זה של צה"ל.
הבחירה בנו, מעידה על ההכרה בבשלות המקצועית וביכולות היחודיות הקיימות במזל"ט זה והיא מבססת את מיצובנו כספק מרכזי בתחום המל"טים בארץ ובעולם.

קלרמן הוסיף עוד: "גרסת היצוא של הסקיילארק® 1 LE זוכה להתענינות רבה בקרב צבאות רבים בעולם ואנו צופים כי לקוחות רבים נוספים ילכו בעקבות צה"ל ויחליטו להצטייד במזל"ט זה".חזרה למגאזין

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח