החדשה של אולימפוס מאירה את כל הדרך לתמונת הקטלוג

OLYMPUS VG-170

08 במאי 2012

בשנים האחרונות אנו סוחבים אותה לכל מקום, היא נמצאת איתנו בבילויים הליליים עם החבר'ה בפאב, בטיולים ברחבי הארץ ובחו"ל ובאירועים משפחתיים, ועכשיו המותג OLYMPUS מציג את המצלמה הקומפקטית שעוצבה להיות גם אקססורי אופנתי וגם מצלמה עם איכויות פלאש חזקות, שיהפכו כל תמונה לאייטם מקטלוג אופנה.

Let's face it, מתקופת הילדות אנו משתעשעות עם המצלמה ו"עושות פוזות" של דוגמניות, ומאז שהצילום הדיגיטלי נכנס לחיינו (וסופסוף קיימת האפשרות למחוק את התמונות הלא מוצלחות...), המצלמה היא כבר ממש חלק בלתי נפרד מאיתנו. לכן, כחלק מסדרת המצלמות הקומפקטיות של OLYMPUS, ה-VG-170 החדשה היא ה"פלאשיסטית" המצטיינת של המשפחה, ומעבר לאיכות התמונה שלה שעומדת על 14 מגה-פיקסל, עוצמת הפלאש החזקה שלה גוברת על שאר הקומפקטיות עם עוצמה הכפולה מזו של מצלמה רגילה ובאה לידי ביטוי בהארת פנים ואובייקטים עד למרחק של 15 מטרים (איכות הפלאש ב-VG-170 היא 8.8 ואילו איכות הפלאש בקומפקטיות סטנדרטיות היא בין 4-5.6).

בדומה לשאר המצלמות בסדרת VG של המותג, ה-VG-170 ממשיכה את הקו הפשוט לתפעול, ומתאימה בעיקר למי שרוצה רק לכוון ולצלם תמונה או סרטון וידיאו, באיכות טובה ובקלות.

פונקציות קטלוג נוספות:
• Beauty Mode פונקציה להחלקת פני המצולם, הסתרת קמטים וכתמים.
• iAuto פונקצית צילום אוטומטי בה המצלמה מתאימה את ההגדרות לסצנה המצולמת.
• Magic Filters אפקטים ליצירת תמונות סטילס ו/או סרטוני וידיאו אומנותיים.
• צילום סטילס 3D בתלת-מימד (אדום וציאן) עם יכולת להעביר להתקני 2D (כגון טלוויזיות) ולצפות במשקפי תלת-מימד.

מחיר: 749 ש"ח
להשיג בחנויות הצילום וברשתות השיווק המובחרות