אקשן! מצלמים!

מותג הצילום הבינלאומי JVC מציג את GC-XA1, מצלמת האקסטרים הראשונה והחדשה שלו במשקל של 115 גרם בלבד

JVC_GC-XA1

21 באוגוסט 2012

עבור וידיאו-בלוגרים המצלמים עצמם בשם הביטוי האישי, עבור חובבי הצילום האמנותי בעלי הפרספקטיבה החופשית והיצירתית, ובמיוחד עבור ספורטאים ומטיילים הנוהגים לתעד את מסעותיהם - המותג JVC משיק בישראל את מצלמת הוידיאו ההיברידית GC-XA1 בעלת החיבור הייחודי, אשר הופך את חוויית הצילום לפן חדש ואמנותי, כך שהצילום למעשה לוכד את כל מה שעיניכם רואות.

הקומפקטית החדשה וקלת המשקל (115 גרם בלבד!) לבית JVC, בעלת חיבור גמיש וייחודי המאפשר למשתמשיה חוויית צילום חדשה, הודות לכך שהיא יכולה להתחבר לכל מקום, ללא הצורך להחזיקה בידיים: לאופניים, לקסדה, למחשב, לחצובה, לרכב... אין סוף למקומות ולזוויות הצילום. יתרה מכך, היא קשיחה ומתאימה לצילום בכל פעילות ספורטיבית או אקסטרים, עמידה למים עד לעומק של 5 מטרים, עמידה לזעזועים עד לנפילות של 2 מטרים, עמידה לאבק ולקור.

JVC_GC-XA1

אוהבי טבע ונופים אינסופיים? -המצלמה מאובזרת בעדשת צילום (4x) עם זווית רחבה במיוחד של 170 מעלות, כך שבטיול הזריחה למכתש רמון או בחופשת הסקי, תוכלו לצלם תמונות פנורמיות, או אם תרצו לצלם את דירתכם המועדת להשכרה, כך שהיא תיראה גדולה יותר – ה-GC-XA1 בהחלט 'תעשה את העבודה'. לוידיאו בלוגרים או למכורי הפייסבוק שבינינו, המצלמה אף מצוידת ב-WiFi, כך שניתן לצלם ולהעביר בזמן אמת את סרטוני ה-MPEG-4 (MP4) ישירות לסלולארי או למחשב.

JVC_GC-XA1

המצלמה החדשה מתהדרת גם בתפריט ידידותי ונגיש, מסך LCD 1.5” המכוסה בגומי העמיד לשריטות, איכות צילום של Full HD 1920x1080, איכות תמונה של 5 מגה-פיקסל וחיישן CMOS בצילום סטילס ומייצב תמונה DIS המספק תמונות יציבות גם בצילום בעת תנועה.

מחיר: 1,899 ש"ח

להשיג בחנויות הצילום וברשתות השיווק המובחרות