הקטנה של אולימפוס נחתה

מצלמת ה- MINI PEN (E-PM1) של OLYMPUS נחתה בישראל

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

Olympus E-PM1
14 נובמבר, 2011

מצלמת ה- MINI PEN (E-PM1) של OLYMPUS נחתה בישראל. אלודה משיקה את מצלמת ה- MINI PEN של אולימפוס, אחת משלושת המצלמות החדשות לשנת 2011 בליין ה- PEN המוכר שלה. בין החידושים – מערכת פוקוס מהירה במיוחד עם יכולת מעקב אחר תנועה, חיישן ומעבד חדשים המאפשרים מהירות עבודה משופרת , מסך OLED מתקדם, פלאש קומפקטי אלחוטי ועוד.

משפחת מצלמות ה-PEN של החברה, מצלמות דיגיטליות קומפקטיות במראה רטרו המבוססות על גוף מצלמת SLR אך ללא מראה ובעלות עדשות מתחלפות בפורמט מיקרו ארבעה שלישים (Micro Four Thirds), מתרחבת.שתי פריצות דרך משמעותיות מביאות עימן מצלמת ה- PEN MINI החדשה בפרט והמצלמות החדשות בליין בכלל, עיצוב אלגנטי מודרני בגוף מתכתי קומפקטי ומהירות AF (פוקוס אוטומאטי) הגדולה בעולם בקרב כל מצלמות העדשות המתחלפות.

במשקל 215 גר' בלבד, מצלמת "המיני" נחשבת לאחת ממצלמות העדשות המתחלפות הקטנות ביותר בעולם והיא מצוידת במסך מגע בגודל 3 אינצ' ברזולוציה של 460 אלף פיקסלים. בנוסף, למצלמה זו עיצוב מינימאלי עם פחות כפתורים, מאפיין שהופך אותה לאטרקטיבית במיוחד עבור קהל התר אחר מצלמה שתספק תמונות באיכות גבוהה ובו בזמן פשוטה וקלה לשימוש.AF המהיר בעולם עם 35 נקודות מיקוד,9 מתוכן מוצלבות, כאשר למערכת יכולת מעקב אחר אובייקט היוצא וחוזר לפריים , חיישן LiveMos חדש אולטרא-מהיר ובעל רגישות גבוהה לאור (למעלה מ-12800 ISO פי 2 מהדור הקודם של החברה ) עבור איכות תמונה משופרת, מעבד תמונה חדש עם צבעים משופרים שמספק תמונות איכותיות קלות משקל, צילום וידיאו ב- Full HD -i1080 בפורמט AVCHD עם סאונד סטריאו, מייצב תמונה מובנה במצלמה (טכנולוגיית Sensor Shift), Art Filters (פונקציות ליצירת אפקטים בתמונה) משופרים, ממשק משתמש גרפי מודרני וחדש ופלאש מובנה או קופץ, מאפיינים גם הם את מצלמת המיני החדשה.

מצלמת המיני כולל קיט עם עדשה אחת- 2,499 שח'
מצלמת המני כולל קיט עם שתי עדשות- 2,999 שח'

החברה פיתחה שלל אביזרים וגאדג'טים ייעודיים, לרשות הצרכנים. לדוגמה, פלאש ייעודי, כיסוי PT- EPO5L 'המתלבש' על המצלמה ומאפשר לצלם מתחת למים.

להשיג בחנויות הצילום וברשתות השיווק המובילות

בואו לדבר על זה בפורום צילום
WeSell רשת שותפים

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח