מסרטת וידאו חדשה של סמסונג

מותאמת לאחיזה גם של שמאליים

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

HMX-Q10


חברת סמסונג, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת שמעוני, משיקה את המסרטה החדשה (דגם HMX-Q10), המותאמת לאחיזה של ימניים ושמאליים כאחד.
המסרטה החדשה בעלת איכות צילום HD ותוכננה במיוחד בכדי להדגיש את טכנולוגית מסרטות הווידאו FULL HD של סמסונג, עם חיישןCMOS BSI 5MP עבור איכות תמונה מרהיבה.
המצלמה קלה לשימוש והיא הראשונה בעולם, המעוצבת נוח גם לימניים וגם לשמאליים.
המצלמה מאפשרת את הפיכת המסך והתאמתו ליד, האוחזת בו בכל זווית, ונותנת פתרון קל להחליף ידיים בזמן הצילום.למסרטה מסך LCD בגודל 2.7 אינץ' בעל פונקציות רבות, נקיה מרעשים וממשק ידידותי למשתמש ומצוידת בפורמט הצילום המתקדם.
בנוסף, משלבת יכולת אחיזה קלה עם מסך מגע LCD.
המצלמה ניידת, קלה ויכולה לשמש כמצלמת סטילס באיכות של 4.9 מגה פיקסל. מסרטת HMX-Q10 כוללת גם תוכנת intelli studio של סמסונג, המאפשרת לערוך ולצפות בסרטים שהסריטו מכל מחשב, ללא צורך בהתקנת תוכנות תומכות.
בעזרת כפתור upload, ניתן לקשר את הסרטון לאתרים שיתופיים, כגון YouTube™, מכל מחשב בעל קישור לאינטרנט.המחיר לצרכן כולל מע"מ: 1,400 ₪
ניתן יהיה להשיג את המצלמה החדשה בחנויות הצילום המובחרות וברשתות השיווק ברחבי הארץ החל מ- 1.3.2011, עם אחריות שנתיים מלאות של קבוצת חברות שמעוני.

מפרט:
המצלמה עושה שימוש במדיית אחסון: SDHC/SD Card, 1/4.1"(effec.1/5.8"), 5MP -2.07M effective pixels.

מייצב תמונה: OIS Duo
עדשת זום שניידר, x10.
מסך נגיעה 2.7 אינץ'.
ממשק HDMI.

תכונות נוספות:
5MP BSI CMOS sensor, 2.7” touch panel LCD, Flip Shooting (Switch Grip Control), Switch/both Handed Grip, Face detection, Smart Record Pause, Ultra Compact and Full HD Recording, Built-in USB/PC S/W, Auto Focus, Face detect (up to 6 persons), Smart Auto, HD Time Lapse recording, Tripod screw

WeSell רשת שותפים

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח