אולימפוס חושפת לקראת פוטוקינה את מצלמת הדגל החדשה E-5

מצלמת הדור הבא של משפחת ה-D-SLR חסינה למים ולאבק, מצויידת בוידיאו ב-HD ומיועדת לצילום בתנאי שטח קשים

מאת הודעות לעיתונות.
WeSell רשת שותפים

E-5


יצרנית המצלמות אולימפוס הודיעה היום על השקת מצלמת הדגל החדשה שלה, E-5, ממשיכת דרכה של מצלמת הריפלקס המיתולוגית ועטורת הפר סים, E-3.
המצלמה תוצג בתערוכת הצילום פוטוקינה שתיערך בסוף החודש בגרמניה.כמו קודמותיה, מתוכננת ה-E-5 להתמודד עם הקצה העליון של עולם הצילום. זוהי מצלמה קלת משקל שארוזה בגוף מגנזיום קל ומוקשח, חסינה לאבק ולמים, קשיחה ועמידה ומוכנה לעמוד בכל משימת צילום.

ה-E-5 החדשה מצויידת במעבד תמונה חזק ובטכנולוגיה החדשנית ביותר של אולימפוס המאפשרת תמיכה בעדשות מיקרו ארבעה שלישים.
בשילוב של מערכת העדשות ZUIKO DIGITAL, חיישן High Speed Live MOS 12.3 מגה-פיקסל ומנוע TruePic V+ עם טכנולוגייתFine-Detail Processing, מסוגלת המצלמה לתפוס תמונות חדות ומפורטות יותר ממצלמות ריפלקס מקבילות.ה-E-5 קובעת סטנדרטים חדשים באמינות, מהירות ויצירתיות.
בנוסף למערכת הפחתת האבק Supersonic Wave Filter, היא מציעה מסך LCDמפרקי 3 אינץ' ברזולוציה של 910,000 פיקסלים, עינית עם שדה ראיה של 100%, צמצם מהיר 1/8000 שניות המאפשר צילום רציף במהירות של 5 פריימים לשניה, רגישות ISO 6400, צילום וידיאו ב-HD (720P, 30 פריימים לשניה), תמיכה בפלאש אלחוטי ומסננים אומנותיים. בנוסף, מצויידת ה-E-5 במייצב תמונה מובנה Supersonic Wave Drive ו-11 נקודות פוקוס ותומכת בכרטיסי SD ו-CF.

ה-E-5 תהיה זמינה בארץ מחודש נובמבר במחיר 8,999 שקל.

קישור לעמוד המוצר באתר היצרן:
http://asia.olympus-imaging.com/products/dslr/e5/spec/


WeSell רשת שותפים

כל הזכויות שמורות אופלי התשס"ח